Через наше місто проходить достатньо міжобласних та міжнародний автобусних маршрутів, тож до нас можна без проблем дістатися із Києва, Львова, Рівного, Чернівців, Хмельницького, Вінниці, Житомира та інших міст України.

З Києва до Заліщик щоденно курсує автобус із центрального автовокзалу (станція метро Деміївська) Київ-Городенка (відправлення о 18:15).

З Тернополя до Заліщик вибір автобусних маршрутів доволі великий. Рейсові автобуси їздять від 06:35 до 19:40. Детальний розклад руху автобусів між Тернополем та Заліщиками можете знайти за посиланням.

Зі Львова до Заліщик є два прямих автобуси: Львів-Чернівці о 12:50 та Львів-Заліщики о 14:55.

З Івано-Франківська до Заліщик є прямий автобус Калуш-Камянець-Подільський о 6:40. Якщо їхати з пересадками зручно доїхати до Чорткова, звідки легко пересісти на автобус до Заліщик.

Прекрасне автобусне сполучення із Чернівцями з 6:00 до 18:00 автобули є щогодини і навіть частіше з автостанції №2 "Дріжджзавод". З центрального автовокзалу трохи менше, але теж достатньо автобусів (всі вони їдуть повз автостанцію №2).

Адреса автостанції: вул. Василя Стефаника, 26
Телефон +38 035 542 12 44.


Чекаємо на Вас в Заліщиках! Якщо залишились питання - пишіть, телефонуйте, з радістю порадимо найкращий шлях до нашого мальовничого краю!

train
hatchback