Оглянути всі найцікавіші куточки міста Заліщики та панораму з Хрещатика можна під час екскурсії разом з гідом, котрий не лише покаже сучасне місто, але проведе вас у мандрівку часом, до різних історичних епох і навіть доісторичних, так як Дністровський каньйон є книгою сотворіння світу і його схили були сформовані задовго до появи людини на Землі.

Друга точка MustSee за 30 км від Заліщик урочище Червоне, Джуринський водоспад та руїни палацу і Костелу. Дістатися туди громадським транспортом може бути проблемно, краще попередньо замовити екскурсію з індивідуальним транспортом чи автобусом для групи. Дорогою між Червоногородом та Заліщиками можна відвідати приватний зоопарк в с.Торське.

Однозначно найбільою атракцією в Заліщиках є Дністер! На Дністрі можна рибалити, купатися, засмагати на берегах або сплавлятися за течією на плотах, катамаранах чи байдарках. Відповіді на основні питання, які виникають у тих, хто хоче вперше спробувати рафтинг можна почитати тут.

Якщо у вас немає можливості спробувати повноцінний сплав Дністром, все ж можна оглянути красу Дністровського каньйону з вони, прогулявшись на поромі що курсує між м Заліщики та смт Костижівка Чернівецької області

Замовити екскурсію чи сплав Дністром екскурсію можна в КП "Заліщики туристичні"

Також популярними з Заліщик є екскурсії в печери, яких на Тернопіллі багато. Зокрема з Заліщик зручно їхати в печеру Вертебу з музеєм трипільської культури чи в печеру Оптимістичну. Біля Чорткова популярна печера Млинки , а найвідомішою серед туристів є Кришталева в селі Кривче. Екскурсії в печери потрібно замовляти заздалегідь.
speleo.land.kiev.ua - на цьому сайті інформація про всі печери України.

Зацікавити гостей міста може:
-Активний відпочинок
-Сплави по Дністру
-Екскурсії
-Агротуризм
-Печери
-Музеї