Найпопулярніші маршрути сплавів Дністром:

Одноденні: Устечко - Заліщики, приблизно 5 год, 27 км. По маршруту зупиняємось в с Іване-Золоте, білямальовничого джерельного водоспаду, минаємо острови в с Печорна, Капличку з джерелом в місті Заліщики, проходимо 3 мости.

Заліщики - Городок 3 год, 15 км. Проходимо урочище Криве з мальовничими стінками, урочище Печеніги біля села Городок, остови, мальовничий Кулівський монастир на схилі Дністра. Фінішуємо в усті річки Серет.

Триденний маршрут з села Незвисько, Івано-Франківської області до Заліщик, з зупинками в селі Раковець, с Беремяни (Червона гора), с Устечко звідки можна перейти через ліс до Джуринського водоспаду.

Із Заліщик до Хотина потрібно 5 днів, з Галича до Заліщик 6 днів майже 200 км. Це найдовші маршрути які проходять по Дністровському каньйоні. Хоча, звичайно, можна поєднати і пройти від Галича до Хотина, і провести на Дністрі пів місяця.

1Які вікові обмеження для участі в сплаві?
Жодних. Сплав підходить дітям від 0 до 100 років :)
2Чи потрібна спеціальна підготовка?
Ні. Для сплаву Дністром достатньо пройти інструктаж безпосередньо перед тим як вирушити на воду, ніяких спеціальних навичок заздалегідь мати не обов'язково.
3Яке спорядження та спецодяг необхідні для сплаву?
Спорядження для сплаву надається в прокат (плавзасоби, жилети весла). Щоб забезпечити свій комфорт вам потрібно: зручне взуття в якому можна зайти в воду, захист від сонця (крем, головний убір, сорочка на довгий рукав), плащ на випадок дощу, компактно упаковані речі, щоб нічого не загубити на воді, цінні речі краще герметично упакувати.
4Харчування під час сплаву можна замовити в організаторів додатково або організовувати самостійно?
Для коротких сплавів достатньо мати з собою воду, сухий перекус. Алкоголь під час сплаву не допускається! Якщо в ваших планах святкування зі спиртним, то врахуйте що це можливо лише після завершення сплаву, на воду особи в стані алкогольного спяніння не допускаються!
5Скількит коштує сплав?
Орієнтовна вартість сплаву Дністром 300 грн з особи 1 день (без харчування). У вартість входить прокат та доставка спорядження, інструктаж та супровід інструктора. Харчування у вартість не входить. Ціна може варіювати залежно від кількості осіб в групі та тривалості сплаву.
6Які варіанти сплаву Дністром?
Сплав річкою Дністер можна проводити на каяках або катамаранах. Катамарани зручні для групи від 6-ти осіб. Тривалість сплаву від 3 годин до 15 днів, за бажанням можна поєднувати з екскурсіями в цікаві місця по маршруту.
7Проживання під час кількаденних сплавів?
Можна ночувати в наметах на березі Дністра (якщо немає власних можна взяти на прокат) або в садибах та спеціально організованих кемпінгах.

Прокат спорядження для сплаву Дністром:

Якщо у вас є досвід водних походів і ви хочете самостійно пройти маршрут по Дністру у нас можна взяти в прокат необхідне спорядження.

Катамаран для сплаву Дністром (весла та жилети) 10-ти місний 1000 грн/день, 8-ми місний 800 грн/день, 6-ти місний - 600 грн/день. Байдарка одномісна коштує 200 грн/день двомісна - 400 грн/день,  тримісна -  600 грн/день. Додатково можна домовитись за доставку спорядження в точку початку сплаву та супровід інструктора.